Informacje z ostatniego tygodnia.

Witajcie dzielni Bonapartyści i Wy również, zwolennicy starego ładu!

Ostatni tydzień obfitował w różne sprawy związane z naszym systemem. Testowaliśmy (i testujemy) niewielkie modyfikacje – dotyczącą one na przykład wielkości bonusów za walkę wręcz (za ataki od boku, walkę na wzgórzu itp.).
Artyleria dostała nową zdolność – „nawała ognia”. W turze, w której nie uczyniła żadnego ruchu, może rozpocząć taką nawałę, która doda jej 2 kostki do Siły Ognia. Rezultatem będzie jednak zyskanie jednego poziomu zmęczenia. Czy warto zaryzykować siłę ognia artylerii dla mocniejszych salw w jednej turze? W ten sposób gracze dostają prosty wybór, który uatrakcyjnia rozgrywkę.

Malujemy nowe figurki. Ostatnio na tapecie są Anglicy i Austriacy. Pojawią się też nowe jednostki dla Francuzów (dragoni) i pierwsze dla Księstwa Warszawskiego.

Z wielkim zadowoleniem przyjęliśmy wyniki ostatniego pokazu w Bolterze podczas weekendu historycznego. Witamy serdecznie nowych graczy, którzy dołączyli do grona dowódców napoleońskiej epoki. Czy ich armie będą zwyciężać niczym Davout pod Auerstedt to się jeszcze okaże 🙂

W przyszłym tygodniu będziemy nagrywać nowe filmy dotyczące zasad gry – te ostatnie cieszyły się sporą popularnością. Planujemy też kolejny pokaz w Bolterze, ale nie mogę jeszcze napisać kiedy.

I mała prośba do Was. Jeśli dysponujecie jakimiś fajnymi mapami z XIX wieku, to podrzućcie linki do ich ściągnięcia. Z chęcią urozmaicimy wygląd bitewnych terenów!

Mało znany obrazek kawalerii freikorpsu Lutzowa.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s