Mapa wielkiej Bitwy Narodów.

Sobotni pokaz w Bolterze coraz bliżej, ostatnie oddziały otrzymują swoje nowe mundury, artylerzyści sprawdzają sprawność armat, a jazda ostrzy swoje szable i lance.

Teraz rozmyślać mają nad czym generałowie, gdyż dostępna jest już mapa terenu, na którym rozegrana zostanie bitwa, roboczo nazwana Bitwą Narodów pod Margoninem. Mapę wklejam na końcu wpisu, żeby ją powiększyć, wystarczy kliknąć.

Teren jest ciekawy i zróżnicowany. Zwracają uwagę dwa sporej wielkości jeziora; Margonińskie na wschodzie i Kaliszańskie w centrum. Sporą przeszkodę będą stanowić na pewno trzy duże lasy; Margoniński na wschodzie, Podaniński w centrum na północy i Durowski na zachodzie.
Dobrymi punktami obronnymi będą też liczne miejscowości, zwłaszcza duży Margonin.
Zachodnia część mapy jest raczej płaska, ale poprzecinana licznymi strumieniami, natomiast na wschodzie jest więcej pagórków.

Tyle, jeśli chodzi o informacje dotyczące mapy, jutro poinformujemy z której strony nadejdą poszczególne armie, a pojutrze, jaki będzie dokładny skład, liczebność i kto będzie dowodził poszczególnymi armiami. Dodam tylko na zaostrzenie apetytów, że na chwilę obecną przewidujemy, iż Koalicja może mieć aż 150.000 żołnierzy!

Mapa bitwy o Margonin. Kliknij żeby powiększyć do dużych rozmiarów.
Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s