Koniec kampanii crowdfundingowej i plany na przyszłość.

Jakiś czas temu zakończyła się już kampania crowdfundingowa na portalu myseed.pl, której celem było wydrukowanie niewielkiej ilości egzemplarzy podręcznika. Niestety zbiórka zakończyła się niepowodzeniem, nie udało się zgromadzić odpowiedniej kwoty.

Dziękuję w tym miejscu serdecznie wszystkim, którzy wsparli nasz projekt. Bardzo Was proszę o sprawdzenie poczty na portalu myseed.

Każdy brak powodzenia, pozwala jednak wyciągnąć wnioski na przyszłość, dlatego jest tak przydatny. Ponieważ włożyliśmy w system bardzo dużo pracy (i pozytywnych emocji też!), a przede wszystkim, ponieważ gra się sprawdza, jest łatwa, przyjemna, „ma klimat”, a dodatkowo uważamy, że warto rozwijać wargaming historyczny w Polsce, zatem projekt będzie jak najbardziej kontynuowany.

Najbliższe miesiące spędzimy na podróżowaniu po rożnych miejscach w Polsce i prezentowaniu naszej gry. Będą też trwały prace redakcyjne. W tym samym czasie specjalista od DTP zajmie się składem podręcznika. Pojawią się też nowe/odświeżone informacje/zdjęcia/filmy na stronie. Wszystko po to, żeby późnym latem, a zapewne jesienią wydać podręcznik w normalnej, książkowej formie.

Po zakończeniu prac redakcyjnych, graficznych, dtp, zapewne uruchomimy nową kampanię crowdfundingową, tym razem na kickstarterze lub/i indiegogo. Więcej informacji o tym pojawi się bliżej lata.

Najbliższy cel to Poligon w Krakowie, w planie jest również pokaz w Warszawie, dalsze podam jednak dopiero po ustaleniu szczegółów.

Na koniec dwie fotki z postępującej „detrocinizacji”. Powoli likwidujemy stare podstawki, wyposażone w najtańszą trawkę modelarską, zwaną potocznie „trocinami” i zastępujemy je ładniejszymi, z trawką statyczną.
Swoją drogą podoba mi się ten brązowy kolor ziemi, przypomina trochę błoto i bardzo dobrze.

Austriaccy grenadierzy. Podstawki gotowe, malowanie ciągle jeszcze nie dokończone.
Jeszcze niedawno te podstawki były pełne trocin. Już wkrótce będą pokryte piękną trawką statyczną! Widać tutaj Włochów (po lewej), Brytyjczyków (wszędzie), francuskich karabinierów (po prawej na dole), dragonów (po prawej), i nawet Austriaków (białe mundury).
Reklamy

2 myśli w temacie “Koniec kampanii crowdfundingowej i plany na przyszłość.”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s