Biuletyn Wielkiej Armii z dnia 15 maja 2014 roku

Witam

Dzisiejszy biuletyn będzie wyjątkowo krótki, gdyż z uwagi na dwa wyjazdy pod rząd, zajmuję się głównie walką z uciekającym czasem. Szczęśliwie prace idą do przodu, najważniejszy ich element to poprawienie podręcznika i jego redakcja, w tym wprowadzenie zapowiadanego już morale armii (ostateczna decyzja czy tak się stanie, zapadnie po najbliższych testach).

Druga kwestia to malowanie, z uwagi na trwający Projekt Raszyn i rady wspierających projekt osób, część armii austriackiej zostanie pomalowana przez dwóch, bardzo fajnych malarzy.

Jeśli wszystko pójdzie dobrze, to pojawią się kolejne zlecenia, część figurek w standardzie „table-top”, część gotowa do zdjęć do podręcznika.

Ostatnio przeprowadziłem też długą dyskusję z grafikiem, specjalistą od DTP i fotografem i podjęliśmy decyzję o wstępnym kształcie graficznym książki, która będzie wydana jesienią. Niektóre elementy finalnego wyglądu będą w demie.

To tyle tytułem krótkiego streszczenia, 19 maja najbliższa bitwa testowa, a myślę, że już dosyć niedługo, będę mógł zaprezentować Wam pomalowane figurki.

Oczywiście sam także będę malował/poprawiał kolejnych żołnierzy, używając quickshade’a i matowego sprayu army paintera.

Dziękuję też serdecznie za ostatnie dyskusję o systemie, jeśli macie jakiekolwiek pytania – piszcie na stronie, jak tylko będę przy Internecie, to na pewno odpowiem.

Reklamy

2 myśli w temacie “Biuletyn Wielkiej Armii z dnia 15 maja 2014 roku”

  1. Witaj! Jestem członkiem GRH 3 Pułku Księstwa Warszawskiego, chętnie byśmy przetestowali system w swoim gronie po promowali go na fb , ja ponadto prowadzę szkolny klub gier historycznych gdzie już od dawna poszukujemy jakiegoś systemu napoleońskiego 🙂 Poza tym super inicjatywa! Spróbujcie na wspieram.to tam więcej gier jest fundowanych !

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s