Kilka przedświątecznych informacji.

Święta zbliżają się wielkimi krokami, ale zanim nastąpi czas odpoczynku, ekipa GM Boardgames intensywnie przygotowuje kilka rzeczy (poza sernikami i karpiem).

Przede wszystkim podręcznik. Przesunięta z jesieni na wiosnę data premiery, została doprecyzowana i umiejscowiona. Będzie to kwiecień 2015, a miejsce? To pozostanie jeszcze niespodzianką, chociaż zacna to będzie lokalizacja. W dniu premiery podręcznik będzie można kupić na miejscu, lub przez internet.

Internet – drugim ważnym elementem, który przygotowujemy jest sklep internetowy. W tej chwili trwają intensywne prace nad jego uruchomieniem, co nastąpi w nowym roku, sporo przed premierą samej gry. Częścią asortymentu będą figurki 1:72 do BW-N. Szczegóły podamy, gdy będzie bliżej uruchomienia.

Trzecia kwestia to drobne zmiany graficzne na blogu, przede wszystkim pojawiło się trochę nowych zdjęć.

Na pole bitwy intensywnie zmierzają Prusacy, którzy swoją premierę będą mieli 27 grudnia, w trakcie zapowiadanej kilka razy wielkiej bitwy pod La Rothiere. Uchylmy małego rąbka pruskiej tajemnicy:

20141218_222805-006
Figurki czekają oczywiście jeszcze na znalezienie się na podstawkach. Malowanie: Mateusz Kaziów. Płot: Dardzin. Fotografia: Torgill.

Już za 8 dni rozpocznie się wielka bitwa pod La Rothiere. Zapraszamy na Forum Strategie, gdzie będziemy informować o głównych wydarzeniach z walki w jej trakcie. Początek w sobotę, 27 grudnia około 18tej (armie zaczną wychodzić na pole od 16tej).

Jedna osoba zapytała nas, dlaczego Anglicy nie dołączą do bitwy? Otóż koalicjanci bali się ich udziału, bo mogłoby to się skończyć tak:

- Run away! Brytyjska gwardia w ucieczce przed francuskimi strzelcami konnymi. Malowanie figurek: Brytyjczycy: Liissu, Francuzi: Mateusz Kaziów. Płotek: Dardzin. Fot. Torgill.
– Run away!
Brytyjska gwardia w ucieczce przed francuskimi strzelcami konnymi.
Malowanie figurek:
Brytyjczycy: Liissu,
Francuzi: Mateusz Kaziów.
Płotek: Dardzin.
Fot. Torgill.

Udanego piątku!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s