Biuletyn Wielkiej Armii z dnia 6 lutego 2015 roku.

Garść kolejnych informacji.

Po pierwsze mamy przyjemność poinformować o nawiązaniu współpracy z portalem wargamingowym The Node: http://www.thenode.pl/

Znajduje się tam wiele interesujących informacji, dotyczących figurkowych gier bitewnych, historycznych i fantasy, a także konkursy i wieści o nadchodzących imprezach. Na The Node będzie można znaleźć też informacje o BW-N.

Po drugiej zapraszamy na blog Fromholda „jak to na wojence”: http://fromholdblog.blogspot.com/2015/02/2-puk-piechoty-ksiestwa-warszawskiego.html  gdzie pojawił się bardzo ciekawy artykuł omawiający historię drugiego pułku piechoty Księstwa Warszawskiego, a także zdjęcia figurek tego pułku.

3 bataliony drugiego pułku piechoty XW. Malowanie figurek i fotografia Artur „Fromhold” Świetlik.

Wreszcie Jarek, autor bloga wargamingowo  http://wargamingowo.blogspot.com/2015/01/dowodcy-koalicji-pod-quatre-bras.html  w ramach przygotowań do bitwy pod Quatre Bras przedstawił zdjęcia pomalowanych dowódców sił koalicji, generała Pictona, Księcia Orańskiego, czy Księcia Brunszwiku.

Dowódcy sił koalicji, po lewej Picton, w środku Wilhelm Orański, po prawej Książę Brunszwiku. Jak spiszą się pod Quatre Bras?

Ostatnio kolejni gracze w Warszawie dołączyli do chętnych do grania w BW-N, dyskusję na ten temat można przeczytać na Forum Strategie, a dokładnie tutaj: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=243&t=14045

Zapraszamy oczywiście do przyłączenia się.

Jak widać sporo się dzieje, kolejne informacje już niebawem. Na dniach umieścimy również kolejny raport bitewny.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s