Kilka informacji

W przerwie między odsłonami bitwy pod Iławą, chcielibyśmy poinformować, iż zaktualizowany został dział „armie i figurki”. Dodano tam linki do Forum Strategie, gdzie Fromhold, prowadzący bloga „Jak to na wojence” http://fromholdblog.blogspot.com/ który jest naszym najważniejszym konsultantem historycznym, stworzył wpisy o najlepszych i najbardziej odpowiednich figurkach do różnych armii w BW-N. Polecamy tą lekturę, a także ewentualne zadawanie pytań, w razie pojawienia się wątpliwości.

Druga ważna informacja dotyczy samej bitwy pod Iławą – kontynuacja tego wielkiego starcia zostanie rozegrana w niedzielę po południu. Trzymajcie kciuki za swoje ulubione armie!

Wreszcie trzecia dotyczy „tour de BW-N”, czyli zbliżającego się wyjazdu do Łodzi i do Warszawy. W Łodzi będziemy w sobotę 7 marca, na Łódzkim Porcie Gier. Pojawimy się około godziny 10-tej i będziemy prowadzić pokazy awangard. Zapraszamy, aby przyjść i zagrać. Typowa awangarda to starcie na jakieś 2 godziny.

Natomiast do Warszawy zawitamy dzień później i zapraszamy o godzinie 11-tej do klubu „Agresor”. Informacje o tym jak dotrzeć na miejsce znajdują się tutaj: http://www.gry-planszowe.pl/forum/viewtopic.php?t=4753&f=4

Agresor (jeśli ktoś go jeszcze nie zna) jest usytuowany blisko centrum, więc łatwo tam dojechać, w tym metrem.

Tyle skrótowych informacji, kolejne już niedługo!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s