Sklep Instytut Gier i przedsprzedaż podręcznika do systemu Bogowie wojny – Napoleon

Nareszcie nadszedł ten upragniony moment, że możemy ogłosić rozpoczęcie przedsprzedaży podręcznika do BW-N, a także otwarcie naszego sklepu. Zapraszamy do odwiedzin pod adresem: http://www.instytutgier.pl/

To jest dla nas ogromny milowy krok, osoby, które śledziły nasze postępy, dobrze znają poszczególne etapy rozwoju BW-N.  Sklep, w którym dostępny jest podręcznik, oferuje również figurki do grania. Są tam zarówno zestawy nowe, a także używane, w zmniejszą ilością figurek,bo nie zawsze potrzeba 48 piechurów, albo 16 konnych.

Nasz asortyment początkowo nie będzie imponujący: zaczynamy od Zvezdy i Italeri. Bardzo szybko dojdą do tego HaT, Waterloo 1815 i kilka innych, mniejszych firm, także z poza epoki napoleońskiej. Wkrótce pojawią się także gry planszowe. Plany jak zwykle są ambitne – osoby, które nas śledzą, wiedzą jednak, że robimy wszystko etapami, bez szaleństw.

Ten sklep ma być DLA WAS drodzy gracze. Dlatego wszystkie Wasze uwagi dotyczące Instytutu Gier będą niezwykle mile widziane. Dzięki temu Wasze zakupy będą szybsze, łatwiejsze i przyjemniejsze, a my będziemy mogli tworzyć kolejne gry, które mamy nadzieję – polubicie. Jeżeli zdarzą się jakieś początkowe niedociągnięcia w funkcjonowaniu sklepu (a nie powinny, bo sklep był testowany), to gwarantujemy, że jak najszybciej je zlikwidujemy.

Jeśli zależy Wam na jakimś towarze, a nie ma go aktualnie na liście, piszcie do nas śmiało – zobaczymy czy możemy go dla Was ściągnąć.

A teraz trochę o samym podręczniku. Można go zamówić w Instytucie Gier, wybierając kilka rodzajów dostawy. Płatności na razie dostępne są za pomocą przelewów (w tym przelewy24), za jakiś czas dodamy nowe opcje. Jeśli ktoś wybierze odbiór osobisty, to będzie mógł odebrać podręcznik podczas Pyrkonu (w sobotę i niedzielę), lub po Pyrkonie we Wrocławiu (po uprzednim kontakcie). Jeśli ktoś wybierze wysyłkę – będzie ona zrobiona w poniedziałek po premierze podręcznika, czyli 26. Stąd też 10-dniowy termin wysyłki, który po premierze zmienimy na 24 godziny.

Podręcznik będzie także dostępny w sklepie i klubie Bolter we Wrocławiu, z którym mamy przyjemność współpracować i który zawsze chętnie nas gościł.

Obiecaliśmy jakiś czas temu grafiki i oto spełnienie tej obietnicy. Grafiki do podręcznika stworzył Tomasz Tworek. Składu podręcznika dokonała Olga Czornomoz ze studia Fol we Wrocławiu. Okładka podręcznika wygląda tak:

bw-n okładkaOczywiście rysunek przedstawia bardzo ważny historycznie moment – przekraczanie Niemna przez Wielką Armię Napoleona. Nie zabrakło samego Cesarza Francuzów, a także Polaków – w końcu warto promować naszą historię.

Tył podręcznika będzie z kolei przedstawiał przejście przez Berezynę, w ten sposób książka tworzy pewną artystyczną całość – jest początek i koniec kampanii.

W środku znajdują się czarno – białe grafiki Tomka. Jedna z nich wygląda tak:

kir

Oprócz takich grafik pełnoskalowych, jest jeszcze sporo mniejszych, ozdobnych. Przykładowa wygląda tak:

GM_BoardgamesWszystkie są uzupełnione fantastycznymi zdjęciami, autorem większości z nich jest Łukasz Montygierd – Łoyba „Monejer”, a także oprawą graficzną, stworzoną przez Olgę Czornomoz.

Poniżej prezentujemy jeszcze jedną stronę, z przykładowym zdjęciem Monejera.

bwn

Mam nadzieję, że podręcznik, a także sklep spełnią Wasze oczekiwania. Dzień po premierze kontynuujemy intensywną pracę, nie tylko nad wysyłką podręcznika i polepszaniem sklepu, ale także rozwijaniem BW-N (dalszy ciąg tour de bw-n), organizacją turniejów i rozgrywek, a także udoskonalaniem zasad gry i… kolejnymi projektami.

Wreszcie na końcu chcielibyśmy podziękować bardzo wszystkim osobom, które ciężko pracowały, nie raz po nocach do samego rana, aby ukończyć z powodzeniem podręcznik, a także wszystkim, którzy pomogli nam swoją wiedzą, życzliwością, radami, wskazówkami, dyskusjami, zdjęciami, wiedzą olbrzymią.

Wymieniliśmy Was w kilku miejscach w podręczniku, jeśli kogoś pominęliśmy to ze zwykłej sklerozy, albo zmęczonych oczu – poprawimy się w kolejnych edycjach 🙂

bwn2Na koniec zapraszamy na Forum Strategie, gdzie przenieśliśmy się do nowego działu: GM Boardgames i sklep Instytut Gier.

Reklamy

3 myśli w temacie “Sklep Instytut Gier i przedsprzedaż podręcznika do systemu Bogowie wojny – Napoleon”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s