Przerwa urlopowa w sklepie Instytut Gier i informacja o konwencie Poligon

PRZERWA URLOPOWA W INSTYTUCIE GIER.
Z uwagi na przerwę urlopową, wszystkie zamówienia za które przelewy przyjdą w piątek 12 czerwca i później, zostaną wysłane dopiero po 22 czerwca.
Istnieje możliwość odbioru bezpośredniego i płatności przy odbiorze podczas krakowskiego konwentu Poligon w sobotę 13 czerwca.
Przepraszamy za utrudnienia, ale musimy nagrzać nasze głowy na słońcu, żeby mieć w drugiej połowie roku pełno dobrych pomysłów – a w wakacje będzie się działo kilka ciekawych rzeczy 🙂

przerwa

Jednocześnie przypominamy o zbliżającym się krakowskim konwencie Poligon.
Strona Poligonu: http://poligon-wargaming.pl/

Tekst o Poligonie z oficjalnej strony konwentu:

„POLIGON”- KONWENT GIER BITEWNYCH.
Spotykamy się ponownie w Muzeum Lotnictwa w Krakowie.
Tym razem 13-14.06 2015.

Naszą ideą jest stworzenie miejsca do wspólnego spotkania graczy, grających w różne systemy zarówno historyczne jak i szeroko rozumiane fantasy i s.f. Jest to pierwsza w Polsce taka inicjatywa. Do tej pory gry bitewne pojawiały się jako dodatki przy innych imprezach, lub były to izolowane spotkania graczy – turnieje danego systemu. „Poligon” ma dać możliwość spotkania i poznania się graczy nie tylko z Polski, ale także z zagranicy, zapoznania się z innymi systemami oraz wymiany doświadczeń malarsko – modelarskich. Chcemy poprzez „Poligon” rozpropagować świat gier bitewnych. Osoby które do tej pory nie miały okazji zapoznać się z takimi grami, na ”Poligonie” będą mogły nie tylko wziąć udział w pokazach, ale także zagrać. Wierzymy, iż w wielkiej różnorodności gier bitewnych każdy powinien znaleźć coś ciekawego dla siebie.
Chcemy także stworzyć możliwość spotkania się z twórcami przepisów, figur i akcesoriów, dając dzięki temu sposobność do osobistego poznania się, porozmawiania, zapoznania się z nowościami. W planach mamy także organizacje turniejów, pokazy nowych systemów, konkursy i warsztaty zarówno rzeźbiarskie jak i modelarsko – malarskie. Ideą konwentu ”Poligon” jest również promocja zwłaszcza rodzimych twórców związanych z grami bitewnymi, m.in. poprzez prezentację ich oferty, pokazy nowych systemów, wywiady oraz zdjęcia z pokazów i imprezy udostępniane w sieci.
Konwent ”Poligon” powstał z połączenia naszej pasji do gier bitewnych, oraz przy wielkiej życzliwości zarządu Krakowskiego Muzeum Lotnictwa Polskiego. Chcielibyśmy bardzo serdecznie podziękować, w szczególności Panu Dyrektorowi Krzysztofowi Radwanowi, Pani Agnieszce Rutkowskiej, oraz Pani Katarzynie Zielińskiej, za zrozumienie naszej pasji i dużą otwartość.

Serdecznie zapraszamy.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s