Informacje ze sklepu Instytut Gier

Przed Świętami, a także po Nowym Roku sporo się działo w Instytucie Gier, stąd też chcielibyśmy przedstawić zbiorczo te informacje, a także poinformować o planach na następne tygodnie.

Przede wszystkim do sklepu trafiło sporo planszówek, które do końca stycznia objęte są cenami promocyjnymi. Przykładowo popularna gra Jungle Speed kosztuje teraz 58,50 PLN (zamiast 65,00 PLN).

Lista wszystkich dostępnych gier znajduje się tutaj: http://www.instytutgier.pl/pl/promotions

00_75B2803.332854.600x0
Elementy gry Jungle Speed.

Planszówki to nie jedyna nowość w ostatnich tygodniach w Instytucie Gier. Nie dawno pojawiły się nowe produkty od Franznapa – główki żołnierzy w skali 1:72. Wszyscy, którzy lubią konwertować swoich wojaków, powinni się nimi zainteresować, bowiem ich obecność gwarantuje ciekawszy i niestandardowy wygląd wielu figurek, a zwyczajowo jakość rzeźby i odlewu od Franznapa prezentuje najwyższy światowy poziom.

Wszystkie dostępne produkty Franznapa można znaleźć tutaj: http://www.instytutgier.pl/pl/producer/Franznap/51

220835623
Przykładowe główki od Franznapa – malowanie producenta.

Nie dawno pojawiła się również nowa dostawa od firmy Waterloo 1815, dzięki czemu dostępna stała się ponownie polska piechota, francuscy lansjerzy liniowi, czy metalowy zestaw brytyjskich oficerów z Wellingtonem. Warto zwrócić uwagę na lansjerów, gdyż producent z uwagi na problemy z wypuszczeniem tego zestawu postanowił zrekompensować dłuższy okres oczekiwania i wypuścił zestaw zawierający 36 figurek (18 jeźdźców i 18 koni), choć wcześniej planowano ich 24 (12/12). 6 ramek prawie nie mieści się w pękatym pudełku.

Produkty Waterloo dostępne są tutaj:

WAT054Box
Francuscy lansjerzy – grafika z opakowania.

Ostatnią informacja dotyczy pojawiania się oferty naszego sklepu na allegro. Lista produktów znajduje się tutaj: http://allegro.pl/listing/user/listing.php?us_id=41066228

allegro-pl-f4a42ae095

A teraz NOWOŚCI I PLANY na najbliższe tygodnie.

Przygotowujemy nową dostawę od firmy Franznap, która wypuściła w ostatnim czasie kilka nowych zestawów,np. badeński sztab. Wstępnie możemy powiedzieć, że dotrze ona do sklepu w lutym. Razem z Franznapem przygotowujemy jeszcze pewną niespodziankę, ale jak to z niespodziankami nie możemy jeszcze tego zdradzić jaką 🙂

1360_456938737812168_3624601251840692691_n
Grafika na zestawie badeńskiego sztabu.

Po dostawie z Franznapa przyjdzie pora na kolejną dostawę od Waterloo 1815, które również zawiera kilka nowości, m.in. wspaniały zestaw francuskich oficerów, generałów i marszałka Ney’a szarżujących pod Waterloo. Mieliśmy przyjemność otrzymać i rozprowadzić kilka prototypowych zestawów z plastiku, teraz są one dostępne także w metalu. Dodatkowo mamy nadzieję dostać wreszcie holenderskich karabinierów, którzy w momencie ostatnich zamówień nie byli dostępni. Dostawa od Waterloo nastąpi po Franznapie.

12471592_468391276702311_3849138123463641272_o
Pomalowany zestaw francuskich oficerów od Waterloo 1815 – na pierwszym planie marszałek Ney. Malowanie i zdjęcie producenta.

Dodatkowo jeszcze w tym miesiącu w sklepie powinien pojawić się nowy rodzaj towaru, związany z grami bitewnymi, co oficjalnie będziemy mogli ogłosić w ciągu kilku dni. Czekajcie zatem na informację.

Zachęcamy do obserwowania i polubienia profilu naszej firmy, czyli  GM Boardgames na facebooku: https://www.facebook.com/GM-Boardgames-1641423032802706/

Tam bowiem zamieszczane są wszystkie nowości ze sklepu, a także od zaprzyjaźnionych producentów. Profil BW-N na FB przedstawia natomiast tylko informacje dotyczące samej gry, a nie sklepu.

Mamy również wiadomość o przesyłkach. Niestety z uwagi na podwyższenie cen przez pocztę i różnych dostawców jesteśmy zmuszeni podnieść ceny dostaw o 1 PLN. Nowy cennik dostaw będzie obowiązywał od poniedziałku.

Wreszcie na koniec możemy zapowiedzieć, że następny wpis na blogu będzie dotyczył nowości o powstającym systemie Bogowie wojny – Lee. Zapraszamy do czytania bloga i na stronę sklepu Instytut Gier: http://www.instytutgier.pl/

Udanego weekendu i nowego tygodnia!

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s