Wyprzedaż w Instytucie Gier i pozostałe ważne informacje

Od ostatniego wpisu na blogu minęło sporo czasu, a mamy dla Was sporo różnych informacji.

  1. Zapraszamy do Lublina na konwent Falkon, który odbędzie się w dniach 4 – 6 listopada na terenie targów. W programie pokazy BW-N, testowej wersji BW-Lee i kilka innych niespodzianek.
  2. Pierwszy zeszyt Orłów nad Kaczawą jest gotowy. Po wielu perypetiach udało się ukończyć pracę, myślę, że będziecie zadowoleni nie tylko graficznie, ale również odnośnie samych zasad. Nasi „sprawdzacze” obejrzali już tekst i dostaje on zielone światło. Nie chcemy zapeszać, bo wiele opóźnień trafiło się po drodze, ale mamy nadzieję zabrać OnK na Falkon. Pierwszy zeszyt zawiera wszystkie nowe zasady, informacje historyczne, zasady kampanii (ogólne i szczegółowe do Kaczawy) a także scenariusz samej bitwy. W drugim zeszycie będą rozpiski do armii, które walczyły nad Kaczawą. Prace nad drugim zeszytem rozpoczną się w listopadzie. Podział na zeszyty wynika z przyjętej techniki – zeszyty mają mieć max 36 stron, formatu A4. Objętość pozwala na zszycie tych stron, nie powodując konieczności robienia oprawy, co pomniejsza koszty całej książki. Kaczawa będzie czarno biała z wyjątkiem okładki, która będzie z twardszego papieru i w kolorze. Stylistykę pokazywaliśmy już wielokrotnie – naśladuje starą gazetę.

 

kacz

3. Chwaliliśmy się ostatnio figurkami do BW-Lee, kto jeszcze ich nie obejrzał zapraszamy na bloga: 6mmwargames
Będziemy tam publikować wszystkie nasze nowe figurki, w tej chwili zaczynamy pracować nad rzeźbami dla jazdy Unii. Są już gotowe kolejne odlewy próbne, pochwalimy się nimi w osobnym wpisie na FB.

4. Kto jeszcze nie dołączył do grupy dyskusyjnej bogów wojny na FB – serdecznie do tego zachęcamy: GRUPA DYSKUSYJNA
Zapraszamy też tradycyjnie na Forum Strategie, w którym mamy dział poświęcony naszym grom.

5. Od dłuższego czasu nie pisaliśmy o naszej karciance Władza – NWO. Niestety wciąż brakuje nam czasu, żeby dokończyć przygotowania do kampanii i gra jest ciągle odkładana, mimo jej gotowości. Są nagrane filmy promocyjne i wyjaśniające zasady, ale potrzeba jeszcze kilku rzeczy do zrobienia, m.in. recenzji gry. Będziemy o tym dalej pisać. Priorytetem jest Lee i drugi zeszyt do Kaczawy, które zabierają dużo czasu, stąd też opóźnienia.

nwo_01

6. Kilku graczy pracuje w tej chwili nad różnymi rozpiskami do BW-N, m.in. do Wagram, czy Lipska. Zachęcamy do takich działań – rozpiski będą opublikowane dla wszystkich graczy. Sprawdzimy je (zresztą są tworzone w konsultacji z nami) i zostaną wtedy dopuszczone do gry. Sami nie bylibyśmy w stanie zrobić tego w rozsądnym tempie, ale kto się czuje na siłach – zapraszamy do tworzenia. Podstawą – jak to w grze historycznej – jest odtworzenie oddziałów zgodnie z tym, co było naprawdę.

7. Na koniec najważniejsza informacja. Sklep Instytut Gier wkrótce zostanie zamknięty (okolice 5 listopada, kiedy kończy się czas serwera). Mimo wielu różnych działań nie spełnił swoich założeń, zajmując tylko mnóstwo czasu, który chcielibyśmy poświęcić na to, co najważniejsze – tworzenie gier i figurek do nich. W związku z tym wszystkie figurki, które znajduja się w sklepie objęte są 50% obniżkami! Zachęcamy do zakupów. Dziękujemy także serdecznie wszystkim, którzy dokonali zakupów w IG, mam nadzieję, że byliście zadowoleni z obsługi i otrzymanych towarów. Kwestia przyszłej sprzedaży naszych podręcznikow i figurek (jakimi metodami) pozostaje jeszcze do rozstrzygnięcia.

To tyle wieści na dziś – życzymy wszystkim udanej drugiej połowy tygodnia!

 

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s