Konkurs na najlepszy raport bitewny do BW-N

Z wielką przyjemnością pragniemy ogłosić rozpoczęcie konkursu na najlepszy raport bitewny do BW-N. Raporty bitewne to nieodłączna część wargamingowego hobby. Także od początku istnienia „Bogów wojny” wielu graczy stworzyło ogromną ilość niesamowitych raportów bitewnych.  Najciekawsze z nich można przeczytać tutaj: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=269&t=15774

Pora, aby napoleońscy marszałkowie i generałowie sięgnęli po pióra i napisali raporty ze swoich batalii. Najlepszy z nich okryje się wielką chwałą, a także nagrodami. Wystarczy tylko stoczyć bitwę, lub opisać bitwę, którą rozegraliście dawniej, a nie była jeszcze opisana, opublikować ją na jakimś blogu lub Forum Strategie, podesłać link do takiego raportu i można już czekać spokojnie na wyniki.

dsc_0657

REGULAMIN KONKURSU:

 1. Konkurs na najlepszy raport bitewny z gry Bogowie wojny – Napoleon (zwany dalej „konkursem”) organizowany jest przez firmę GM Boardgames (zwanej dalej „organizatorem”). Raport bitewny w regulaminie może być również nazywany „raportem” i „AAR”.

 2. Konkurs ma charakter otwarty, mogą wziąć w nim udział wszyscy chętni. Chęć udziału należy zgłosić na Forum Strategie: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=269&t=16835
 3. Zgłoszenie konkursowe należy wysłać przed publikacją raportu w internecie.
 4. Do konkursu mogą zostać zgłoszone sprawozdania, które nie były nigdzie wcześniej publikowane i zostały napisane po 12.05.2017 roku.
 5. Opisywana w raporcie bitwa mogła zostać rozegrana przed 12.05.2017r.
 6. Raport bitewny musi dotyczyć rozgrywek w Bogowie wojny – Napoleon, w dowolnej skali figurek.
 7. Każdy uczestnik może zgłosić dowolną liczbę raportów bitewnych na konkurs.
 8. AAR musi liczyć minimum 250 a maksymalnie 1000 słów oraz zawierać minimum 10 zdjęć przyjąć dowolną formę stylistyczną (np. opowiadanie z perspektywy uczestnika wydarzeń).
 9. Tekst raportu musi być autorskim, samodzielnym dziełem piszącego. Dozwolone jest wklejanie cytatów, które muszą być w klarowny sposób odróżnione od reszty tekstu.
 10. Miejscem publikacji raportu może być niniejszy wątek na Forum Strategie: http://strategie.net.pl/viewtopic.php?f=269&t=16835  lub ogólnodostępny blog. Nie można publikować raportów na stronach, które wymagają rejestrowania/logowania w celu zobaczenia ich zawartości (wliczając FB).
 11. Konkurs trwa do 31.07.2017 roku do godziny 23.59.
 12. Oceny prac konkursowych dokona jury powołane przez organizatora, którego skład zostanie opublikowany przed zakończeniem terminu konkursu. Głosowanie jury jest tajne.
 13. Członkowie jury oraz organizatorzy nie mogą brać udział w konkursie.
 14. Wyniki zostaną podane do publicznej wiadomości w ciągu 14 dni od zakończenia terminu konkursu.
 15. O wszystkich nieuregulowanych w regulaminie sprawach decyduje organizator.
 16. Nagrody:
 • Za zajęcie pierwszego miejsca wyjątkowy, napoleoński T-shirt z nadrukiem z gry Bogowie wojny – Napoleon, dyplom zaświadczający o otrzymaniu honorowego tytułu marszałka oraz upominek.
 • Za zajęcie drugiego miejsca wspaniały, napoleoński kubek z grafiką związaną z epoką napoleońską i grą BW-N, dyplom zaświadczający o awansie na stopień generała oraz upominek.
 • Za zajęcie trzeciego miejsca napoleoński kubek z grafiką.

kubek-7

 

Zatem drodzy gracze, przyszli generałowie i marszałkowie. Chwytajcie za pióra i opisujcie swoje batalie!

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s