Bogowie wojny – Napoleon i inne atrakcje GM Boardgames oraz sklepu Instytut Gier na Pyrkonie

Już w piątek rozpoczęcie największego w Polsce festiwalu fantastyki. Poznański Pyrkon, to olbrzymie wydarzenie, które w poprzednim roku zgromadziło prawie 25.000 uczestników! Dlatego też mieliśmy wielką przyjemność, kiedy sekcja gier bitewnych poznańskiego klubu fantastyki Druga Era zaproponowała nam, żeby premiera BW-N odbyła się właśnie na Pyrkonie.

Cóż – o podręczniku napisaliśmy już wszystko, co powinno się wiedzieć przed premierą, w sobotę oddamy podręcznik w Wasze ręce. Teraz będziecie mogli przejąć dowodzenie nad napoleońskimi armiami i udowodnić, że Bonaparte wcale nie był najlepszym wodzem w swojej epoce 😉

Ekipa GM Boardgames i sklepu Instytut Gier będzie operować w dwóch miejscach.

1. Na stoisku Polish Publishing League, czyli klastra polskich wydawców gier planszowych. Mamy wielką przyjemność przynależeć do klastra i zapraszamy serdecznie na stoisko PPLu, gdzie cały czas coś się będzie działo; premiery gier, pokazy prototypów, rozgrywki, turnieje, a także licytacja.

Co ważne, biorąc udział we wszystkich przedsięwzięciach PPLu zbieracie specjalną walutę. Tą walutę będziecie mogli wymienić na zniżki na produkty PPLu oraz użyć w dwóch licytacjach: w sobotę i w niedzielę. Szczegóły na stoisku. Opłacać się zatem brać w jak największej ilości wydarzeń PPLu bo można dostać zniżkę nawet na podręcznik BW-N.

Na stoisku PPLu w części przeznaczonej dla Instytutu Gier będzie można nabyć premierowy podręcznik do systemu Bogowie wojny – Napoleon oraz zestawy żołnierzy firm Zvezda i Italerii!

Oprócz tego zaprezentujemy prototyp gry dla dzieci „Smoki” oraz grę wydawnictwa Golden Cube Games: ATC: Rush Hours. Będzie można też spotkać i porozmawiać z twórcami gry, spotkać autora przepięknych fotografii do naszego podręcznika oraz najdzielniejszego ułana i najważniejszego playtestera rodem z Wrocławia 🙂

Stoisko wystawiennicze będzie czynne od piątku, a także całą sobotę i niedzielę.

2. W strefie gier bitewnych. To tutaj będzie można przyjść i pograć w BW-N, mamy przygotowane kilka awangard, do wyboru, do koloru. Jeśli będzie odpowiednia liczba chętnych to w sobotę wczesnym popołudniem zorganizujemy mały turniej. Premierowe pokazy gry zaczynają się w sobotę od 10-tej i będą też trwały w niedzielę. Za zagranie bitwy awangardą dostawać się będzie oczywiście walutę PPL’u. Poniżej mapa hali.

probaStoisko PPL’u znajduje się w centralnej części hali.

Zapraszamy serdecznie do przybycia! Gregorus, Torgill, Dardzin, Monejer i Riko.

Reklamy

3 myśli w temacie “Bogowie wojny – Napoleon i inne atrakcje GM Boardgames oraz sklepu Instytut Gier na Pyrkonie”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s