Na szybko po Pyrkonie i premierze BW-N

Nasza pięcioosobowa ekipa w składzie Gregorus, Torgill (czyli bracia GM 😉   Dardzin, Monejer i Riko wróciła już z Pyrkonu do domów. Napiszę krótko – było bardzo dobrze!

Dziękujemy wszystkim, którzy nas odwiedzili i mieli okazję pograć, a także wielu osobom, które pomagały nam przy okazji premiery i wcześniej, przede wszystkim Marcinowi Kmieciowi (Czaki), z ramienia Drugiej Ery – organizatorów Pyrkonu, Marcinowi Gerkowiczowi z Assault Publishing (najgorsze przy premierze własnej gry jest nieposiadanie czasu, żeby pograć w inne fajne tytuły), Mateuszowi naszemu malarzowi z hjaalstudio.eu, PSborsukowi, Darkowi (DKsabirowi), Leczkowi Cyferowi za pokazanie zminiaturyzowanej wersji BW-N, nadającej się do grania w podróży (opiszemy ją w pełnej relacji), Tomkowi Tworkowi, ekipie z Polish Publishing League, w ramach którego to przedsięwzięcia mieliśmy stoisko, a także wielu, wielu innym.

Szczególne podziękowania dla Dardzina, Monejera i Rika, którzy pojechali z nami na Pyrkon.

Sporo osób, które odwiedziły Pyrkon, cieszy się już swoim nowym podręcznikiem, natomiast wysyłka egzemplarzy z przedsprzedaży zgodnie z zapowiedzią już jutro!

Dużą relację z Pyrkonu zrobimy za kilka dni (a w kolejce czeka jeszcze relacja z bitwy pod Raszynem), gdyż nasz fotograf Monejer potrzebuje trochę czasu na obrobienie fotek. Będzie zresztą nie tylko o BW-N, ale o całym Pyrkonie.

A teraz na szybko kilka fotek zrobionych telefonem:

Tak, podręcznik istnieje! :)
Tak, podręcznik istnieje! 🙂
A tak wyglądało nasze małe stoisko w ramach Polish Publishing League. Samo centrum hali 6A. Oprócz BW-N i zestawów, sprzedawaliśmy też całkowicie nową grę ATC: Rush hours. Prawdopodobnie pierwszą  grę planszową o pracy kontrolerów na lotniskach. Świetna sprawa dla fanów lotnictwa.
A tak wyglądało nasze małe stoisko w ramach Polish Publishing League. Samo centrum hali 6A.
Oprócz BW-N i zestawów, sprzedawaliśmy też całkowicie nową grę ATC: Rush hours. Prawdopodobnie pierwszą grę planszową o pracy kontrolerów na lotniskach. Świetna sprawa dla fanów lotnictwa.

A to już strefa gier bitewnych. Zażarta rozgrywka między Rosjanami, a Polakami (po lewej), ostatecznie zakończyła się zwycięstwem wojsk XW. W bitwie często padały salwy śmiechu 😉

Dardzin prowadzi kolejną rozgrywkę na śniegu. Dzięki uprzejmości organizatorów Pyrkonu przetestowaliśmy matę firmy playmaty.pl – okazała się bardzo dobra!

Dowodzenie armiami obejmowali czasem rycerze Jedi. – nie musisz strzelać do mnie swoimi armatami. – nie muszę strzelać do ciebie moimi armatami. 😉

Gregorus tłumaczy zasady BW-N. Znowu na śniegu, a przecież idzie wiosna!

Tylko w BW-N na Pyrkonie przy jednym stole mogą usiąść pirat, Arystoteles i Napoleon 😉 PS – tak wygląda otwarty podręcznik 😉

Na razie tyle fotek – pełna relacja za dni kilka.

Reklamy

9 myśli w temacie “Na szybko po Pyrkonie i premierze BW-N”

  1. A ja mam postulat do organizatorów imprezy – skrócić czas wystawienniczy, wydłużyć czas nieformalnych spotkań:)
    Dzięki wielkie dla wszystkich

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s