Zdobądź „Władzę”!

Do poznańskiego festiwalu fantastyki „Pyrkon” pozostało poniżej tygodnia, jest to zatem najlepszy czas na wyjaśnienie czym było „tajemnicze logo”, które zaprezentowaliśmy na blogu i FB jakiś czas temu.

„Tajemnicze logo” związane jest z pracami nad grą karcianą „Władza”, która była testowana podczas festiwalu Falkon i przejdzie ostateczne testy w trakcie Pyrkonu. Jej oprawa graficzna jest już gotowa i po zebraniu ostatnich uwag, poprawiona wersja rozpocznie swoją kampanię crowdfundingową.

„Władza” to karciana gra strategiczna w której gracze wcielają się w prawdziwych demiurgów rządzących światem i pragnących zdobyć nieograniczoną… władzę. Tajemnicza dalekowschodnia organizacja, wielki przemysł i korporacje, sekretna grupa zrzeszająca najbardziej zakonspirowane zgromadzenia, czy ideologiczni bojownicy, wszyscy będą próbowali przejąć całkowitą kontrolę nad światem i w tym celu nie cofną się przed najbardziej perfidnymi i krwawymi rozwiązaniami. Szpieguj przeciwników, intryguj przeciwko innym graczom, zawieraj tymczasowe sojusze, wywołuj wojny, nasyłaj terrorystów na przeciwników i prowadź medialną propagandę. Czy jesteś gotów stanąć na czele swojej frakcji i zdobyć władzę nad całym globem?

Gracz przeznaczona dla 2 do 4 graczy. Jedna rozgrywka trwa ok. 30 – 45 minut.

Pokazy na Pyrkonie mają na celu zaprezentować grę przed rozpoczęciem kampanii crowdfundingowej, mającej na celu wydanie gry. Zachęcamy do spróbowania i podzielenia się swoimi uwagami!

Pokazy na Pyrkonie odbędą się w sobotę od godziny 14 do późnego wieczora w ramach bloku Testuj na Pyrkonie razem ze wspieram.to

Jeden komentarz na temat “Zdobądź „Władzę”!”

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s