WAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA MALOWANIA FIGUREK

Z uwagi na wielkie bogactwo mundurowe epoki napoleońskiej początkujący (i nie tylko) gracze mogą czuć się zniechęceni do malowania figurek oraz prezentowania ich na grupie dyskusyjnej bogów wojny, czy Forum Strategie.
Z uwagi na to absolutnie wystarczy, jeśli Wasze wojska będą pomalowane według wzorów na pudełkach (Italeri, Zvezda, HaT czy jakiejkolwiek innej firmy) oraz przede wszystkim na stronie instruktażowej malowania na blogu BW-N: https://bogowiewojny.wordpress.com/wojska-przeciwnikow/
NIE JEST WYMAGANE COKOLWIEK WIĘCEJ.
Jeśli ktoś będzie chciał bardziej zagłębiać się w temat malowania figurek i jego historyczności, to zachęcamy do dalszych poszukiwań i szukania osób, które będą chętne w tym pomóc.
Podkreślamy, że GM Boardgames NIE wymaga od żadnego z graczy nic ponad malowanie „pudełkowe”, tudzież według podlinkowanej instrukcji.
Chcielibyśmy, aby BW-N było przede wszystkim dobrą zabawą w klimacie epoki i okazją do wspólnych spotkań nad stołem pełnym napoleońskich figurek. Z tego też powodu nie będziemy na naszych forach tolerować krytyki malowań. Nie każdemu dany jest talent i umiejętności, ale każdemu wolno się dobrze bawić, a negowanie czyjegoś zaangażowania w grę jest niedopuszczalne i będzie bezwzględnie przez nas tępione.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

w

Connecting to %s